Најави се

Најави се

Ја заборавивте лозинката?

 • 1523 Street, Скопје 1000
 • +3892 308 0877

Индустриски возила и машини Палетари

Цена:
€2,500
Технички карактеристики:
 • Тип на менувач:
 • Автоматски
 • Гориво:
 • Електричен
 • Состојба:
 • Нова
Информации за објавата:
 • Објавено:
 • Мар 26, 2022
 • Ажурирано:
 • Мар 26, 2022
 • Прегледано:
 • 1031

Дополнителни информации

# NAJSOVREMENA
# NAJ PROFESIONALNA
# AUTEL MAXISYS MS906 PRO DIJAGNOSTIKA
# EDNA GODINA GARANCIJA
# VO CENATA I EDNA GODINA BESPLATEN UPDATE

# CENA — 2500 EVRA

Poveke informacii vo linkot:

https://www.autel.com/c/www/mk3/3722.jhtml

# KONTAKT TEL:070 212 313 Maxi Cars & SETEC SE OD TEHNIKA

Контакти на дилерот

Прати порака на дилерот

Leave a Comment

Работни денови

 • Понеделник 08:30 - 16:30
 • Вторник 08:30 - 16:30
 • Среда 08:30 - 16:30
 • Четврток 08:30 - 16:30
 • Петок 08:30 - 16:30
 • Сабота 10:00 - 16:00
 • Недела Затворено

Контакт

Наша локација

Copyright © 2020 - 2023. Setec. All rights reserved

Developed by Setec