Најави се

Најави се

Ја заборавивте лозинката?

 • 1523 Street, Скопје 1000
 • +3892 308 0877

Audi A7 '2016

Цена:
€31,999
Технички карактеристики:
 • Година:
 • 2016
 • Тип на мотор:
 • TDI
 • Тип на менувач:
 • Автоматски
 • Гориво:
 • Дизел
 • Шасија:
 • Спортски
 • Број на врати:
 • 5
 • Боја на внатр.:
 • Црна
 • Боја на надвор.:
 • Црна
 • Состојба:
 • Користена
Информации за објавата:
 • Објавено:
 • Авг 14, 2023
 • Ажурирано:
 • Ное 11, 2023
 • Прегледано:
 • 465

Дополнителни информации

# PROMO CENA !!!
# AUDI A7- 3.0 TDI QUATTRO
# DVOZONSKA KLIMA
# KOZEN ENTERIER
# ALUMINSKI FELNI
# AUTO HOLD
# PARK SENZORI
# NAVIGACIJA
# KAMERA
# GREACI NA SEDISTA
# KOMANDI NA VOLAN
# F1 TROKRAK VOLAN
# START STOP
# KEYLES GO
# 198.000 KM REALNI
# REGISTRIRANO NA MK TABLI
# I DOPOLNITELNA OPREMA
# VOZILOTO E VO PERFEKTNA SOSTOJBA
# Kontakt tel: Igor 070 227 622 ili 070 212 313 Maxi Cars & SETEC SE OD TEHNIKA

 • Број на седишта 5
 • Пркинг сензори Предни и задни
 • Внатрешен дизајн Целосно кожа
 • Контрола на клима Автоматски клима уред
 • Тјунер / радио
 • Сензор за дожд
 • On-board компјутер
 • Систем за навигација
 • Head-up дисплеј
 • Hands-free опрема
 • Електрика на прозори
 • Електронски ретровизор
 • Електронско прилагодување на седиште
 • Греење на седиште
 • Централно закључување
 • CD плејер
 • Bluetooth

Контакти на дилерот

Прати порака на дилерот

Leave a Comment

Работни денови

 • Понеделник 08:30 - 16:30
 • Вторник 08:30 - 16:30
 • Среда 08:30 - 16:30
 • Четврток 08:30 - 16:30
 • Петок 08:30 - 16:30
 • Сабота 10:00 - 16:00
 • Недела Затворено

Контакт

Наша локација

Copyright © 2020 - 2023. Setec. All rights reserved

Developed by Setec