Најави се

Најави се

Ја заборавивте лозинката?

 • 1523 Street, Скопје 1000
 • +3892 308 0877

Audi E-TRON '2020

Цена:
€79,000
Технички карактеристики:
 • Година:
 • 2020
 • Километри:
 • 34000 km
 • Тип на мотор:
 • ELECTRIC
 • Тип на менувач:
 • Автоматски
 • Гориво:
 • Електричен
 • Шасија:
 • Џип
 • Боја на внатр.:
 • Црна
 • Состојба:
 • Користена
Информации за објавата:
 • Објавено:
 • Јун 12, 2023
 • Ажурирано:
 • Авг 31, 2023
 • Прегледано:
 • 956

Дополнителни информации

# AUDI SQ8 E-TRON -2020
# ELEKTRONSKO VOZILO
# 21″ FELNI
# OFICIJALNO VOZILO NA AUDI INGOLSTADT
# DOPOLNITELNA OPREMA OD 45.000 EVRA
# CRN PAKET
# FULL OPREMA
# KOZA DIJAMANT SO BEL STEP
# HUD
# SOFT CLOSE
# 3 MOTORA
# FABRICKA AUDI GARANCIJA DO 08.11.2025-TA
# ILI 100.000 KM GARANCIJA
# 503 KS
# 34000 KM POMINATI
# RETROVIZORI KAMERA
# KOMANDI NA VOLAN
# GOLEM DISPLAY
# ALUMINSKI FELNI AUDI ORGINAL
# VO PERFEKTNA SOSTOJBA
# I MNOGU DOPOLNITELNA OPREMA
# Kontakt tel: Igor 070 227 622 ili 070 212 313 Maxi Cars & SETEC SE OD TEHNIKA

 • Број на седишта 5
 • Пркинг сензори Предни и задни
 • Внатрешен дизајн Целосно кожа
 • Контрола на клима Автоматски клима уред
 • Тјунер / радио
 • Старт-стоп систем
 • Сензор за дожд
 • On-board компјутер
 • Систем за навигација
 • Hands-free опрема
 • Електрика на прозори
 • Греење на седиште
 • Темпомат
 • Централно закључување
 • Bluetooth

Контакти на дилерот

Прати порака на дилерот

Leave a Comment

Работни денови

 • Понеделник 08:30 - 16:30
 • Вторник 08:30 - 16:30
 • Среда 08:30 - 16:30
 • Четврток 08:30 - 16:30
 • Петок 08:30 - 16:30
 • Сабота 10:00 - 16:00
 • Недела Затворено

Контакт

Наша локација

Copyright © 2020 - 2023. Setec. All rights reserved

Developed by Setec