Најави се

Најави се

Ја заборавивте лозинката?

 • 1523 Street, Скопје 1000
 • +3892 308 0877

Audi Q7 '2013

Цена:
€32,999
Технички карактеристики:
 • Година:
 • 2013
 • Километри:
 • 130000 km
 • Тип на мотор:
 • TDI
 • Тип на менувач:
 • Автоматски
 • Гориво:
 • Дизел
 • Шасија:
 • Џип
 • Број на врати:
 • 5
 • Боја на внатр.:
 • Сребрена
 • Состојба:
 • Користена
Информации за објавата:
 • Објавено:
 • Мар 13, 2022
 • Ажурирано:
 • Мај 19, 2023
 • Прегледано:
 • 1084

Дополнителни информации

# Od oprema posevuda:

#Bluetooth
#Multimediski interfejs
#CD player
#Premium BOSE surround sound
#Centralno zaklucuvanje
#Avtomatska klima Dvozonska
#Tempomat
# Webasto
#Greaci na sedista ,napred i nazad
#Elektronsko podesuvanje na sedista/volan so memorija
#Elektrika na prozori
#Volan so drveni umetoci i greenje
#8 stepen tiptronic menuvac
#On-board kompjuter
#Parking senzori
#Kamera nazad
#Elektrika na retrovizori
#Garancija za kilometri
#ABS
#ESP
#ASR -kontrola na prolizguvanje
#Sistem za navigacija
#LED svetla
#Avtomatski dnevni svetla
#Sistem za pomos pri parkiranje
#Halogeni svetla
#Senzor za dozd
#Aluminiumski bandazi 21″ skoro novi gumi
# I dopolnitelna oprema
# Kontakt tel: 070 212 313 Maxi Cars & SETEC SE OD TEHNIKA

 • Број на седишта 5
 • Пркинг сензори Предни и задни
 • Внатрешен дизајн Целосно кожа
 • Тјунер / радио
 • Старт-стоп систем
 • Сензор за дожд
 • On-board компјутер
 • Систем за навигација
 • Електронски ретровизор
 • Електронско прилагодување на седиште
 • Греење на седиште
 • Централно закључување
 • CD плејер
 • Bluetooth

Контакти на дилерот

Прати порака на дилерот

Leave a Comment

Работни денови

 • Понеделник 08:30 - 16:30
 • Вторник 08:30 - 16:30
 • Среда 08:30 - 16:30
 • Четврток 08:30 - 16:30
 • Петок 08:30 - 16:30
 • Сабота 10:00 - 16:00
 • Недела Затворено

Контакт

Наша локација

Copyright © 2020 - 2023. Setec. All rights reserved

Developed by Setec