Најави се

Најави се

Ја заборавивте лозинката?

 • 1523 Street, Скопје 1000
 • +3892 308 0877

BMW 3 Series '2013

Цена:
€12,499
Технички карактеристики:
 • Година:
 • 2013
 • Километри:
 • 221000 km
 • Тип на менувач:
 • Автоматски
 • Гориво:
 • Дизел
 • Број на врати:
 • 4
 • Боја на внатр.:
 • Црна
 • Боја на надвор.:
 • Бела
 • Состојба:
 • Користена
Информации за објавата:
 • Објавено:
 • Ное 24, 2021
 • Ажурирано:
 • Мар 18, 2022
 • Прегледано:
 • 424

Дополнителни информации

# Bmw 320 Dizel F30
#Cobra menuvac
# F1
# Karavan
# Bela boja
# Aluminski bandasi
# Solidni gumi
# Mnogu dobro socuvano vozilo
# So polna oprema
# Radio Bluetooth,Aux ,Usb
# Key Less
# Greaci na sedista
# Led Svetla
# Navigacija
# Registriran do 16.11.2022
# I Dopolnitelna oprema
# Kontakt tel: 070 212 313 Maxi Cars & SETEC SE OD TEHNIKA

 • Број на седишта 5
 • Пркинг сензори Предни и задни
 • Внатрешен дизајн Платно
 • Контрола на клима Автоматски клима уред
 • Тјунер / радио
 • Старт-стоп систем
 • Сензор за дожд
 • Систем за навигација
 • Hands-free опрема
 • Електрика на прозори
 • Електронски ретровизор
 • Централно закључување
 • Bluetooth

Контакти на дилерот

Прати порака на дилерот

Leave a Comment

Работни денови

 • Понеделник 08:30 - 16:30
 • Вторник 08:30 - 16:30
 • Среда 08:30 - 16:30
 • Четврток 08:30 - 16:30
 • Петок 08:30 - 16:30
 • Сабота 10:00 - 16:00
 • Недела Затворено

Контакт

Наша локација

Copyright © 2020 - 2022. Setec. All rights reserved

Developed by Setec