Најави се

Најави се

Ја заборавивте лозинката?

 • 1523 Street, Скопје 1000
 • +3892 308 0877

BMW 5 Series '2012

Цена:
€15,999
Технички карактеристики:
 • Година:
 • 2012
 • Километри:
 • 229000 km
 • Тип на менувач:
 • Автоматски
 • Гориво:
 • Дизел
 • Шасија:
 • Лимузина
 • Број на врати:
 • 5
 • Боја на внатр.:
 • Црна
 • Боја на надвор.:
 • Зелена
 • Состојба:
 • Користена
Информации за објавата:
 • Објавено:
 • Јул 16, 2022
 • Ажурирано:
 • Авг 16, 2022
 • Прегледано:
 • 256

Дополнителни информации

# BMW 520d 135KW 2012 Godina
# MARKA: BMW
# MODEL: 520d
# PROIZVEDENO: 2012 GODINA
# ZAFATNINA: 1.995 SM3
# POMINATO: 229.000 KM
# GARANCIJA ZA KILOMETRI
# SILA NA MOTOR: 135KW – 181HP
# МENUVAC: AUTOMATIC
# GORIVO: DIZEL
# KLIMATRONIK – 2 ZONSKI
# START STOP – AUTO HOLD
# 2 KLUCA
# PARKING SENZORI
# ALUMINSKI BANDASI ORGINAL BMW
# TEMPOMAT
# KOMANDI NA VOLAN – NAVIGACIJA
# LED STOPOVI – LED FAROVI – MAGLENKI
# PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA
# TEL 070212313 Maxi Cars & SETEC SE OD TEHNIKA
# TEL 070227622 Igor

 • Број на седишта 5
 • Пркинг сензори Предни и задни
 • Внатрешен дизајн Целосно кожа
 • Контрола на клима Автоматски клима уред
 • Тјунер / радио
 • Старт-стоп систем
 • Сензор за дожд
 • Систем за навигација
 • Електрика на прозори
 • Електронско прилагодување на седиште
 • Темпомат
 • Централно закључување
 • Bluetooth

Контакти на дилерот

Прати порака на дилерот

Leave a Comment

Работни денови

 • Понеделник 08:30 - 16:30
 • Вторник 08:30 - 16:30
 • Среда 08:30 - 16:30
 • Четврток 08:30 - 16:30
 • Петок 08:30 - 16:30
 • Сабота 10:00 - 16:00
 • Недела Затворено

Контакт

Наша локација

Copyright © 2020 - 2022. Setec. All rights reserved

Developed by Setec