Најави се

Најави се

Ја заборавивте лозинката?

 • 1523 Street, Скопје 1000
 • +3892 308 0877

BMW 525 '1998

Цена:
€3,900
Технички карактеристики:
 • Година:
 • 1998
 • Километри:
 • 236773 km
 • Тип на мотор:
 • TDS
 • Тип на менувач:
 • Рачен
 • Гориво:
 • Дизел
 • Шасија:
 • Лимузина
 • Број на врати:
 • 5
 • Боја на внатр.:
 • Бела
 • Боја на надвор.:
 • Црна
 • Состојба:
 • Користена
Информации за објавата:
 • Објавено:
 • Мај 02, 2023
 • Ажурирано:
 • Мај 02, 2023
 • Прегледано:
 • 414

Дополнителни информации

# BMW 525 TDS
# PREMNOGU SOCUVANO
# FULL KOZHA
# SENZORI NAPRED
# SENZORI NAZAD
# REGISTRIRANO
# SERVISIRANO
# VNATRESEN ENTERIEN SOCUVAN MAXIMUM
# ALUMINSKI FELNI
# ORGINAL KILOMETRAZA
# FAROVI SO LUPA LED
# ANDROID
# KLIMATRONIK
# DOPOLNITELNA OPREMA
# EDNOSTAVNO PREMNOGU SOCUVANA
# Kontakt tel: Igor 070 227 622 ili 070 212 313 Maxi Cars & SETEC SE OD TEHNIKA

 • Број на седишта 5
 • Пркинг сензори Предни и задни
 • Контрола на клима Автоматски клима уред
 • Систем за навигација
 • Електрика на прозори
 • Централно закључување
 • Bluetooth

Контакти на дилерот

Прати порака на дилерот

Leave a Comment

Работни денови

 • Понеделник 08:30 - 16:30
 • Вторник 08:30 - 16:30
 • Среда 08:30 - 16:30
 • Четврток 08:30 - 16:30
 • Петок 08:30 - 16:30
 • Сабота 10:00 - 16:00
 • Недела Затворено

Контакт

Наша локација

Copyright © 2020 - 2023. Setec. All rights reserved

Developed by Setec