Најави се

Најави се

Ја заборавивте лозинката?

 • 1523 Street, Скопје 1000
 • +3892 308 0877

BMW M5

Цена:
€93,999
Технички карактеристики:
 • Километри:
 • 97000 km
 • Тип на менувач:
 • Автоматски
 • Гориво:
 • Бензин
 • Шасија:
 • Лимузина
 • Број на врати:
 • 5
 • Боја на внатр.:
 • Црна
 • Боја на надвор.:
 • Бела
 • Состојба:
 • Користена
Информации за објавата:
 • Објавено:
 • Јун 29, 2023
 • Ажурирано:
 • Ное 05, 2023
 • Прегледано:
 • 1052

Дополнителни информации

# BMW M5 COMPETITON
# GARANCIJA NA KM
# GARANCIJA NA VOZILO BEZ NIKAKVA NEZGODA
# OFICIJALNA BMW M5 GARANCIJA
# 460 KW- 625 KS
# OGROMEN VRTEZHEN MOMENT OD 750 NM
# TWIN SCROLL TURBO
# 0 DO 100 KM/H ZA 3.3 SEKUNDI
# SPORTSKI M DIZAJN
# AZHURIRAN VNATRESEN DIZAJN
# VIDLIV KVALITET OD SEKOJ AGOL
# NADVORESEN PERFEKTEN DIZAJN
# ISPOLNUVANJE NA SITE POTREBI
# I MNOGU DOPOLNITELNA OPREMA
# Kontakt tel: Igor 070 227 622 ili 070 212 313 Maxi Cars & SETEC SE OD TEHNIKA

 • Старт-стоп систем
 • Сензор за дожд
 • On-board компјутер
 • Систем за навигација
 • Head-up дисплеј
 • Hands-free опрема
 • Електрика на прозори
 • Електронско прилагодување на седиште
 • Греење на седиште
 • Темпомат
 • Централно закључување
 • Bluetooth

Контакти на дилерот

Прати порака на дилерот

Leave a Comment

Работни денови

 • Понеделник 08:30 - 16:30
 • Вторник 08:30 - 16:30
 • Среда 08:30 - 16:30
 • Четврток 08:30 - 16:30
 • Петок 08:30 - 16:30
 • Сабота 10:00 - 16:00
 • Недела Затворено

Контакт

Наша локација

Copyright © 2020 - 2023. Setec. All rights reserved

Developed by Setec