Најави се

Најави се

Ја заборавивте лозинката?

 • 1523 Street, Скопје 1000
 • +3892 308 0877

Land Rover Discovery '2015

Цена:
€28,500
Технички карактеристики:
 • Година:
 • 2015
 • Километри:
 • 108236 km
 • Тип на мотор:
 • DTD
 • Тип на менувач:
 • Автоматски
 • Гориво:
 • Дизел
 • Шасија:
 • Џип
 • Број на врати:
 • 5
 • Боја на внатр.:
 • Бела
 • Боја на надвор.:
 • Зелена
 • Состојба:
 • Користена
Информации за објавата:
 • Објавено:
 • Мар 21, 2022
 • Ажурирано:
 • Авг 11, 2022
 • Прегледано:
 • 451

Дополнителни информации

# LAND ROVER DISCOVERY SPORT 2.0 -180 KS NOVIOT MOTOR
# PERFEKT SO PREMNOGU OPREMA
# KREM VNATRESEN KOZEN INTERIER
# 4 MOTION ( 4 X 4)
# NAVIGACIJA
# 235/65 R17 SO ALUMINSKI FELNI
# AUTOMATSKI (ZF) 9 BRZINSKI MENUVAC
# KOMANDI NA VOLAN
# CLIMATRONIK
# GARANCIJA ZA KILOMETRI 108.236
# I MNOGU DOPOLNITELNA OPREMA
# KONTAKT TEL:070 212 313 Maxi Cars & SETEC SE OD TEHNIKA

 • Број на седишта 5
 • Пркинг сензори Предни и задни
 • Внатрешен дизајн Целосно кожа
 • Тјунер / радио
 • Сензор за дожд
 • Систем за навигација
 • Head-up дисплеј
 • Електрика на прозори
 • Електронско прилагодување на седиште
 • Греење на седиште
 • CD плејер
 • Bluetooth

Контакти на дилерот

Прати порака на дилерот

Leave a Comment

Работни денови

 • Понеделник 08:30 - 16:30
 • Вторник 08:30 - 16:30
 • Среда 08:30 - 16:30
 • Четврток 08:30 - 16:30
 • Петок 08:30 - 16:30
 • Сабота 10:00 - 16:00
 • Недела Затворено

Контакт

Наша локација

Copyright © 2020 - 2022. Setec. All rights reserved

Developed by Setec