Најави се

Најави се

Ја заборавивте лозинката?

 • 1523 Street, Скопје 1000
 • +3892 308 0877

Land Rover Range Rover '2017

Цена:
€60,999
Технички карактеристики:
 • Година:
 • 2017
 • Километри:
 • 120000 km
 • Тип на мотор:
 • TDI
 • Тип на менувач:
 • Автоматски
 • Гориво:
 • Дизел
 • Шасија:
 • Џип
 • Број на врати:
 • 5
 • Боја на внатр.:
 • Бела
 • Боја на надвор.:
 • Зелена
 • Состојба:
 • Користена
Информации за објавата:
 • Објавено:
 • Дек 07, 2022
 • Ажурирано:
 • Мар 27, 2023
 • Прегледано:
 • 368

Дополнителни информации

# LAND ROVER -RANGE ROVER SPORT
# SPORT 3.0 TDV6 258KS
# HSE OPREMA
# NAJVISOKO NIVO NA OPREMA
# PREMNOGU SOCUVAN KREM KOZEN ENTERIER
# AVTOMATIK
# VNATRESNO ISTO TAKA I NADVORESNO PREMNOGU SOCUVAN- FABRIKA
# GODINA NA PROIZVODSTVO 2017
# NOVI CONTINENTAL GUMI ALL SEASON 21 INCHI
# FULL SERVISIRAN
# PROFESIONALNA KERAMIKA NA STAKLA,PLASTIKA ,FELNI
# I MNOGU DOPOLNITELNA OPREMA
# REGISTRIRAN CELA GODINA SO ZELEN KARTON
# SO EDEN ZBOR KAKO NOVO !!!
# Kontakt tel: Igor 070 227 622 ili 070 212 313 Maxi Cars & SETEC SE OD TEHNIKA

 • Број на седишта 5
 • Пркинг сензори Предни и задни
 • Внатрешен дизајн Целосно кожа
 • Контрола на клима Автоматски клима уред
 • Сензор за дожд
 • On-board компјутер
 • Систем за навигација
 • Head-up дисплеј
 • Електрика на прозори
 • Електронско прилагодување на седиште
 • Греење на седиште
 • Централно закључување
 • Bluetooth
 • Панорамски носач

Контакти на дилерот

Прати порака на дилерот

Leave a Comment

Работни денови

 • Понеделник 08:30 - 16:30
 • Вторник 08:30 - 16:30
 • Среда 08:30 - 16:30
 • Четврток 08:30 - 16:30
 • Петок 08:30 - 16:30
 • Сабота 10:00 - 16:00
 • Недела Затворено

Контакт

Наша локација

Copyright © 2020 - 2023. Setec. All rights reserved

Developed by Setec