Најави се

Најави се

Ја заборавивте лозинката?

 • 1523 Street, Скопје 1000
 • +3892 308 0877

Mercedes Benz

Цена:
€8,799 18%
Локација: Скопје
Технички карактеристики:
 • Километри:
 • 165000 km
 • Тип на мотор:
 • CDI
 • Тип на менувач:
 • Рачен
 • Гориво:
 • Дизел
 • Шасија:
 • Пикап камион
 • Број на врати:
 • 2
 • Боја на внатр.:
 • Црна
 • Боја на надвор.:
 • Бела
 • Состојба:
 • Користена
Информации за објавата:
 • Објавено:
 • Мар 13, 2023
 • Ажурирано:
 • Мај 25, 2023
 • Прегледано:
 • 198

Дополнителни информации

# MERCEDES BENZ – CITAN – TOVARNO
# MODEL 108 CDI
# VO MNOGU DOBRA SOSTOJBA
# REGISTRIRAN CELA GODINA
# SERVISIRANO
# NOVI GUMI
# ELEKTRIKA NA STAKLA
# CENTRALNO
# I DOPOLNITELNA OPREMA
# CENATA E BEZ PRESMETANO DDV
# Kontakt tel: Igor 070 227 622 ili 070 212 313 Maxi Cars & SETEC SE OD TEHNIKA

 • Број на седишта 2
 • Внатрешен дизајн Платно
 • Контрола на клима Нема клима
 • Тјунер / радио
 • Сензор за дожд
 • Електрика на прозори
 • Централно закључување
 • CD плејер

Контакти на дилерот

Прати порака на дилерот

Leave a Comment

Работни денови

 • Понеделник 08:30 - 16:30
 • Вторник 08:30 - 16:30
 • Среда 08:30 - 16:30
 • Четврток 08:30 - 16:30
 • Петок 08:30 - 16:30
 • Сабота 10:00 - 16:00
 • Недела Затворено

Контакт

Наша локација

Copyright © 2020 - 2023. Setec. All rights reserved

Developed by Setec