Најави се

Најави се

Ја заборавивте лозинката?

 • 1523 Street, Скопје 1000
 • +3892 308 0877

Mercedes-Benz CLA-Class '2015

Цена:
€20,499
Локација: Скопје
Технички карактеристики:
 • Година:
 • 2015
 • Километри:
 • 167000 km
 • Тип на мотор:
 • CDI
 • Тип на менувач:
 • Автоматски
 • Гориво:
 • Дизел
 • Број на врати:
 • 5
 • Боја на внатр.:
 • Црна
 • Боја на надвор.:
 • Сребрена
 • Состојба:
 • Користена
Информации за објавата:
 • Објавено:
 • Јан 05, 2023
 • Ажурирано:
 • Мар 09, 2023
 • Прегледано:
 • 249

Дополнителни информации

# MERCEDES BENZ CLA 220 – 2015 G
# AUTOMATIC
# NAVIGACIJA
# KOMANDI NA VOLAN
# SENZORI NAPRED I NAZAD
# KLIMATRONIK DVOZONSKA
# PANORAMA
# AMG VERZIJA
# ALUMINSKI FELNI
# I MNOGU DOPOLNITELNA OPREMA
# VO PERFEKTNA SOSTOJBA
# Kontakt tel: Igor 070 227 622 ili 070 212 313 Maxi Cars & SETEC SE OD TEHNIKA

 • Број на седишта 5
 • Пркинг сензори Предни и задни
 • Внатрешен дизајн Делумно кожа
 • Контрола на клима Автоматски клима уред
 • Тјунер / радио
 • Подвижен покрив
 • Старт-стоп систем
 • Сензор за дожд
 • On-board компјутер
 • Систем за навигација
 • Head-up дисплеј
 • Електронско прилагодување на седиште
 • CD плејер
 • Bluetooth

Контакти на дилерот

Прати порака на дилерот

Leave a Comment

Работни денови

 • Понеделник 08:30 - 16:30
 • Вторник 08:30 - 16:30
 • Среда 08:30 - 16:30
 • Четврток 08:30 - 16:30
 • Петок 08:30 - 16:30
 • Сабота 10:00 - 16:00
 • Недела Затворено

Контакт

Наша локација

Copyright © 2020 - 2023. Setec. All rights reserved

Developed by Setec