Најави се

Најави се

Ја заборавивте лозинката?

 • 1523 Street, Скопје 1000
 • +3892 308 0877

Mercedes-Benz E-Class '2016

Цена:
€29,999
Технички карактеристики:
 • Година:
 • 2016
 • Километри:
 • 165000 km
 • Тип на мотор:
 • CDI
 • Тип на менувач:
 • Автоматски
 • Гориво:
 • Дизел
 • Шасија:
 • Вагон
 • Број на врати:
 • 5
 • Боја на внатр.:
 • Црна
 • Боја на надвор.:
 • Сребрена
 • Состојба:
 • Користена
Информации за објавата:
 • Објавено:
 • Мар 11, 2023
 • Ажурирано:
 • Мај 02, 2023
 • Прегледано:
 • 277

Дополнителни информации

# MERCEDES E 220 KLASSA
# GODINA NA PROIZVODSTVO 2016
# MULTI FUNKSIONALEN EKRAN NA TOUCH
# KOZEN VOLAN
# KOMANDI NA VOLAN
# KEY LESS GO
# KEY LESS ENTRY
# SENZORI ZA DOZD
# HILL HOLD SISTEM
# MEMORIJA NA SEDISTA
# ELEKTRIKA NA PROZORI
# ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
# CENTRALNA
# MAXIMALNO SOCUVAN ENTERIER
# PARKING SENZORI
# CETIRI ZONSKI KLIMATRONIK
# KOLOR BORD KOMPJUTER
# LED OSVETLUVANJE
# LED SVETLA
# ORGINAL MERCEDES ALUMINSKI FELNI
# VOZILOTO E VO IZVONREDNA SOSTOJBA
# REGISTRIRANO
# SERVISIRANO
# I MNOGU DOPOLNITELNA OPREMA
# Kontakt tel: Igor 070 227 622 ili 070 212 313 Maxi Cars & SETEC SE OD TEHNIKA

 • Број на седишта 5
 • Пркинг сензори Предни и задни
 • Внатрешен дизајн Делумно кожа
 • Контрола на клима Автоматски клима уред
 • Тјунер / радио
 • Старт-стоп систем
 • Сензор за дожд
 • Серво волан
 • On-board компјутер
 • Систем за навигација
 • Мултифункционален волан
 • Head-up дисплеј
 • Hands-free опрема
 • Електрика на прозори
 • Електронски ретровизор
 • Електронско прилагодување на седиште
 • Греење на седиште
 • Темпомат
 • Централно закључување
 • Bluetooth

Контакти на дилерот

Прати порака на дилерот

Leave a Comment

Работни денови

 • Понеделник 08:30 - 16:30
 • Вторник 08:30 - 16:30
 • Среда 08:30 - 16:30
 • Четврток 08:30 - 16:30
 • Петок 08:30 - 16:30
 • Сабота 10:00 - 16:00
 • Недела Затворено

Контакт

Наша локација

Copyright © 2020 - 2023. Setec. All rights reserved

Developed by Setec