Најави се

Најави се

Ја заборавивте лозинката?

 • 1523 Street, Скопје 1000
 • +3892 308 0877

Mercedes-Trucks Atego '2010

Цена:
€14,000 18%
Технички карактеристики:
 • Година:
 • 2010
 • Километри:
 • 433080 km
 • Зафатнина на мотор:
 • 115KW.0 L
 • Тип на мотор:
 • CDI
 • Тип на менувач:
 • Рачен
 • Гориво:
 • Дизел
 • Шасија:
 • Пикап камион
 • Број на врати:
 • 2
 • Боја на внатр.:
 • Сребрена
 • Боја на надвор.:
 • Бела
 • Состојба:
 • Користена
Информации за објавата:
 • Објавено:
 • Мар 23, 2021
 • Ажурирано:
 • Мај 25, 2023
 • Прегледано:
 • 879

Дополнителни информации

MERCEDES ATEGO 816 EURO 5 2010G 115KW VO ODLICNA SOSTOJBA
ATEGOTO E REDOVNO ODRZAVANO I SERVISIRANO
NOVI GUMI 215/75R16C
FURGON SO RAMPA
LICENCA ZA RAMPATA
DIMENZII NA FURGONOT (6.20X2.40X2.50)
REALNI 433000KM
REGISTRIRAN DO 22.10.2021
CENATA E BEZ PRESMETANO DDV
TEL 070212313 Maxi Cars & SETEC SE OD TEHNIKA

 • Број на седишта 3
 • Внатрешен дизајн Платно
 • Контрола на клима Нема клима
 • Тјунер / радио
 • Серво волан
 • Електрика на прозори
 • Електронски ретровизор
 • Емисиона класа euro 5
 • ESP
 • ABS

Контакти на дилерот

Прати порака на дилерот

Leave a Comment

Работни денови

 • Понеделник 08:30 - 16:30
 • Вторник 08:30 - 16:30
 • Среда 08:30 - 16:30
 • Четврток 08:30 - 16:30
 • Петок 08:30 - 16:30
 • Сабота 10:00 - 16:00
 • Недела Затворено

Контакт

Наша локација

Copyright © 2020 - 2023. Setec. All rights reserved

Developed by Setec