Најави се

Најави се

Ја заборавивте лозинката?

 • 1523 Street, Скопје 1000
 • +3892 308 0877

Opel Insignia '2012

Цена:
€7,777
Технички карактеристики:
 • Година:
 • 2012
 • Километри:
 • 230000 km
 • Зафатнина на мотор:
 • 2.0 L
 • Тип на мотор:
 • CDTI
 • Тип на менувач:
 • Автоматски
 • Гориво:
 • Дизел
 • Шасија:
 • Вагон
 • Број на врати:
 • 5
 • Боја на внатр.:
 • Црна
 • Боја на надвор.:
 • Сина
 • Состојба:
 • Користена
Информации за објавата:
 • Објавено:
 • Мар 22, 2021
 • Ажурирано:
 • Јан 24, 2023
 • Прегледано:
 • 973

Дополнителни информации

OPEL INSIGNIA 2.0 118KW 2012G OPC LINE 4X4
INSIGNIATA E VO PERFEKTNA SOSTOJBA
ODRZAVANA SERVISIRANA SMENETI DISKOVI PLOCKI
REGISTRIRANA E DO 21.10.2022G
GUMI NOVI MICHELIN -1200 EVRA – 245/40ZR19
INSIGNIATA POSEDUVA MNOGU OPREMA
ABS
ESP
DVOZONSKI KLIMATRONIK
ELEKTRIKA NA PROZORI
ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
GREACI NA SEDISTA
KOZA
NAVIGACIJA
CENTRALNO ZAKLUCUVANJE
AVTOMATIK
F1 MENUVAC
KOMANDI NA VOLAN
4X4 OPC LINE
MNOGU DRUGA OPREMA
MOZE ZAMENA
TEL 070212313 Maxi Cars & SETEC SE OD TEHNIKA

 • Број на седишта 5
 • Пркинг сензори Предни и задни
 • Внатрешен дизајн Целосно кожа
 • Контрола на клима Автоматски клима уред
 • Тјунер / радио
 • Сензор за дожд
 • Серво волан
 • On-board компјутер
 • Систем за навигација
 • Мултифункционален волан
 • MP3 радио
 • Hands-free опрема
 • Електрика на прозори
 • Електронски ретровизор
 • Електронско прилагодување на седиште
 • Греење на седиште
 • Темпомат
 • Централно закључување
 • CD плејер
 • Bluetooth
 • Алуминиумски бандажи
 • Металик
 • Воздушни перничиња Предни, странични и други воздушни перничиња
 • Емисиона класа euro 4
 • Ксенон светла
 • Филтер за честички
 • Сензор за светло
 • Погон на четири тркала
 • Светло за магла
 • ESP
 • Дневни светла
 • Прилагодливо осветлување
 • ABS

Контакти на дилерот

Прати порака на дилерот

Leave a Comment

Работни денови

 • Понеделник 08:30 - 16:30
 • Вторник 08:30 - 16:30
 • Среда 08:30 - 16:30
 • Четврток 08:30 - 16:30
 • Петок 08:30 - 16:30
 • Сабота 10:00 - 16:00
 • Недела Затворено

Контакт

Наша локација

Copyright © 2020 - 2023. Setec. All rights reserved

Developed by Setec