Најави се

Најави се

Ја заборавивте лозинката?

 • 1523 Street, Скопје 1000
 • +3892 308 0877

Opel Insignia

Цена:
€9,499
Технички карактеристики:
 • Километри:
 • 180000 km
 • Тип на мотор:
 • CDTI
 • Тип на менувач:
 • Автоматски
 • Гориво:
 • Дизел
 • Шасија:
 • Вагон
 • Број на врати:
 • 5
 • Боја на внатр.:
 • Црна
 • Боја на надвор.:
 • Сина
 • Состојба:
 • Користена
Информации за објавата:
 • Објавено:
 • Јул 21, 2023
 • Ажурирано:
 • Авг 08, 2023
 • Прегледано:
 • 421

Дополнителни информации

# OPEL INSIGNIA
# 2.0 CDTI- 2016 MODEL
# BI – XENON FAROVI (AUTO)
# LED DNEVNI SVETLA i LED STOPOVI
# 12 AIRBAG
# ABS, ESP
# AVTOMATSKI SVETLA
# BORD KOMPJUTER
# KLIMATRONIK
# TOUCHSCREEN DISPLAY 9″
# MP-3 RADIO, AUX, USB, BLUETOOTH
# TROKRAK KOZEN MULTI VOLAN SO KOMANDI
# ELEKTRIKA NA STAKLA 4
# ELEKTRIKA NA RETROVIZORI SO GREACI
# ELEKTRIKA NA SEDISTA
# SENZORI ZA SVETLA I BRISACI
# HALOGENI
# SENZORI NAPRED I NAZAD
# KAMERA POZADI
# AVTOMATIK
# DISTRONIK
# ALUMINSKI BNADAZI
# I MNOGU DOPOLNITELNA OPREMA
# Kontakt tel: Igor 070 227 622 ili 070 212 313 Maxi Cars & SETEC SE OD TEHNIKA

 • Сензор за дожд
 • Серво волан
 • On-board компјутер
 • Систем за навигација
 • Head-up дисплеј
 • Електронски ретровизор
 • Електронско прилагодување на седиште
 • Греење на седиште
 • Централно закључување
 • CD плејер
 • Bluetooth

Контакти на дилерот

Прати порака на дилерот

Leave a Comment

Работни денови

 • Понеделник 08:30 - 16:30
 • Вторник 08:30 - 16:30
 • Среда 08:30 - 16:30
 • Четврток 08:30 - 16:30
 • Петок 08:30 - 16:30
 • Сабота 10:00 - 16:00
 • Недела Затворено

Контакт

Наша локација

Copyright © 2020 - 2023. Setec. All rights reserved

Developed by Setec