Најави се

Најави се

Ја заборавивте лозинката?

 • 1523 Street, Скопје 1000
 • +3892 308 0877

Porsche Cayenne Turbo '2012

Цена:
€43,999
Технички карактеристики:
 • Година:
 • 2012
 • Километри:
 • 133000 km
 • Тип на менувач:
 • Автоматски
 • Гориво:
 • Бензин
 • Шасија:
 • Џип
 • Број на врати:
 • 4
 • Боја на внатр.:
 • Црна
 • Боја на надвор.:
 • Црна
 • Состојба:
 • Користена
Информации за објавата:
 • Објавено:
 • Дек 22, 2021
 • Ажурирано:
 • Јан 24, 2023
 • Прегледано:
 • 1293

Дополнителни информации

# PORSCHE CAYENNE TURBO- 4.8 -V8 500KS/ 2012 BENZIN
# POSEDUVA NAJVISOKO NIVO NA OPREMA
# BELA SAL TABLA & PAKET SPORT SJAJNO CRNO
# SPORTSKI OPREMEN FULL
# AVTOMATIK
# LADENJE SEDISTA
# GREENJE SEDISTA
# KOZEN ENTERIER PERFKTEN
# SENZORI NAPRED / NAZAD
# KAMERA
# 21INCHNI SPORTSKI BANDASI
# LED SVETLA
# F1
# RADAR
# PANORAMA
# 2 KLUCA
# GARANCIJA ZA KILOMETRI
# I MNOGU MNOGU DRUGA OPREMA
# UVEZEN OD GERMANIA
# REGISTRIRAN NA MK TABLI
# MOZE ZAMENA
# Kontakt tel: 070 212 313 Maxi Cars & SETEC SE OD TEHNIKA

 • Број на седишта 4
 • Пркинг сензори Предни и задни
 • Внатрешен дизајн Целосно кожа
 • Контрола на клима Автоматски клима уред
 • Тјунер / радио
 • Подвижен покрив
 • Сензор за дожд
 • On-board компјутер
 • Систем за навигација
 • Head-up дисплеј
 • Hands-free опрема
 • Електрика на прозори
 • Електронски ретровизор
 • Електронско прилагодување на седиште
 • Греење на седиште
 • Централно закључување
 • Bluetooth
 • Дополнително греење
 • Панорамски носач
 • ESP
 • ABS

Контакти на дилерот

Прати порака на дилерот

Leave a Comment

Работни денови

 • Понеделник 08:30 - 16:30
 • Вторник 08:30 - 16:30
 • Среда 08:30 - 16:30
 • Четврток 08:30 - 16:30
 • Петок 08:30 - 16:30
 • Сабота 10:00 - 16:00
 • Недела Затворено

Контакт

Наша локација

Copyright © 2020 - 2023. Setec. All rights reserved

Developed by Setec