Најави се

Најави се

Ја заборавивте лозинката?

 • 1523 Street, Скопје 1000
 • +3892 308 0877

Skoda Fabia '2014

Цена:
€7,999
Локација: Скопје
Технички карактеристики:
 • Година:
 • 2014
 • Километри:
 • 60000 km
 • Тип на мотор:
 • TDI
 • Тип на менувач:
 • Рачен
 • Гориво:
 • Дизел
 • Шасија:
 • Хечбек
 • Број на врати:
 • 4
 • Боја на внатр.:
 • Црна
 • Боја на надвор.:
 • Бела
 • Состојба:
 • Користена
Информации за објавата:
 • Објавено:
 • Мар 18, 2022
 • Ажурирано:
 • Јул 20, 2022
 • Прегледано:
 • 593

Дополнителни информации

SKODA FABIA 1.6TDI 2014 VO PERFEKTNA SOSTOJBA
SKODATA E PREMNOGU SOCUVANA VNATRESNO NADVORESNO
UVOZ OD GERMANIJA.
KILOMETRITE SE 100% REALNI PROVERKAMOZE KADE SAKATE
SREDENI DOKUMENTI DO REGISTRACIJA
NAPRAVEN SERVIS SMENETO DISKOVI PLOCKI
OD OPREMA POSEDUVA
ABS
ESP
KLIMATRONIK
PARKING SENZORI
CENTRALNO ZAKLUCUVANJE
DNEVNI SVETLA
TEMPOMAT
GREACI NA SEDISTA
NAVIGACIJA
DRUGA OPREMA
TEL 070212313 Maxi Cars & SETEC SE OD TEHNIKA

 • Број на седишта 5
 • Пркинг сензори Предни и задни
 • Внатрешен дизајн Платно
 • Тјунер / радио
 • Сензор за дожд
 • Систем за навигација
 • Head-up дисплеј
 • Електрика на прозори

Контакти на дилерот

Прати порака на дилерот

Leave a Comment

Работни денови

 • Понеделник 08:30 - 16:30
 • Вторник 08:30 - 16:30
 • Среда 08:30 - 16:30
 • Четврток 08:30 - 16:30
 • Петок 08:30 - 16:30
 • Сабота 10:00 - 16:00
 • Недела Затворено

Контакт

Наша локација

Copyright © 2020 - 2023. Setec. All rights reserved

Developed by Setec