Најави се

Најави се

Ја заборавивте лозинката?

 • 1523 Street, Скопје 1000
 • +3892 308 0877

Volkswagen CC

Цена:
€9,600
Технички карактеристики:
 • Километри:
 • 240000 km
 • Тип на менувач:
 • Рачен
 • Гориво:
 • Дизел
 • Состојба:
 • Користена
Информации за објавата:
 • Објавено:
 • Јун 27, 2024
 • Ажурирано:
 • Јул 16, 2024
 • Прегледано:
 • 93

Дополнителни информации

Se prodava Volkswagen Passat CC 2.0 TDI od 2010 godina

Voziloto e vo odlichna sostojba so pominati 240.000km i visoko nivo na oprema kako: greachi na predni sedishta,GPS navigacija,parking senzori napred i pozadi,enterier vo krem-crno boja,18” Aluminiumski felni,trokrak volan so komandi,tempomat,greachi na retrovizori,multimedia,avtomatska dvozonska klima i mnogu druga dopolnitelna oprema….

Kilometraza: 240.000km
Godina: 2010
Cena: 9700eur

Kontakt tel: Stefan 071 349 449 ili MaxiCars 070 212 313

Контакти на дилерот

Прати порака на дилерот

Leave a Comment

Работни денови

 • Понеделник 08:30 - 16:30
 • Вторник 08:30 - 16:30
 • Среда 08:30 - 16:30
 • Четврток 08:30 - 16:30
 • Петок 08:30 - 16:30
 • Сабота 10:00 - 16:00
 • Недела Затворено

Контакт

Наша локација

Copyright © 2020 - 2024. Setec. All rights reserved

Developed by Setec