Најави се

Најави се

Ја заборавивте лозинката?

 • 1523 Street, Скопје 1000
 • +3892 308 0877

Volkswagen Golf '2015

Цена:
€11,499
Локација: Скопје
Технички карактеристики:
 • Година:
 • 2015
 • Километри:
 • 132000 km
 • Тип на мотор:
 • TDI
 • Тип на менувач:
 • Рачен
 • Гориво:
 • Дизел
 • Шасија:
 • Лимузина
 • Број на врати:
 • 5
 • Боја на внатр.:
 • Црна
 • Боја на надвор.:
 • Црна
 • Состојба:
 • Користена
Информации за објавата:
 • Објавено:
 • Окт 30, 2021
 • Ажурирано:
 • Мар 18, 2022
 • Прегледано:
 • 362

Дополнителни информации

#GOLFOT E MNOGU SOCUVAN
#SO SERVISNA KNISKA
#PREKRASEN SOCUVAN ENTERIER
#NASLON ZA RAKA
#EURO 6
#ORGINALNA KILOMETRAZA
#ABS
#ESP
#6 x AIRBAG
#CENTRALNO ZAKLUCUVANJE
#ELEKTRIKA NA PREDNI I ZADNI PROZORI
#SENZORI NAPRED I NAZAD
#ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
#DNEVNI SVETLA
#PARKING SENZORI
#KLIMA
#SENZOR NA GUMI
#NASLON ZA RAKA
#REGISTRIRAN
#Tel za kontakt:
#070212313 Maxi Cars & SETEC SE OD TEHNIKA

 • Број на седишта 5
 • Пркинг сензори Предни и задни
 • Внатрешен дизајн Платно
 • Тјунер / радио
 • Сензор за дожд
 • Електрика на прозори
 • Електронско прилагодување на седиште
 • Греење на седиште
 • Централно закључување
 • Bluetooth

Контакти на дилерот

Прати порака на дилерот

Leave a Comment

Работни денови

 • Понеделник 08:30 - 16:30
 • Вторник 08:30 - 16:30
 • Среда 08:30 - 16:30
 • Четврток 08:30 - 16:30
 • Петок 08:30 - 16:30
 • Сабота 10:00 - 16:00
 • Недела Затворено

Контакт

Наша локација

Copyright © 2020 - 2022. Setec. All rights reserved

Developed by Setec