Најави се

Најави се

Ја заборавивте лозинката?

 • 1523 Street, Скопје 1000
 • +3892 308 0877

Volkswagen Golf '2017

Цена:
€18,999
Технички карактеристики:
 • Година:
 • 2017
 • Километри:
 • 70000 km
 • Тип на мотор:
 • TDI
 • Тип на менувач:
 • Рачен
 • Гориво:
 • Дизел
 • Шасија:
 • Вагон
 • Број на врати:
 • 5
 • Боја на внатр.:
 • Црна
 • Боја на надвор.:
 • Сина
 • Состојба:
 • Користена
Информации за објавата:
 • Објавено:
 • Мар 11, 2022
 • Ажурирано:
 • Мар 18, 2022
 • Прегледано:
 • 669

Дополнителни информации

# Motor 2.0 TDI 150 Ks
# Golfot e Prekrasno socuvan
# Uvoz od Germanija
# Registriran
# Led svetla
# Vnatresen interier Maximalno socuvan
# Masaza na prednite sedista
# Orginal pominata kilometraza
# 70 000 Km Pominati
# Novi Gumi
# Al- Bandasi
# Opremna Full
# Navigacija golema
# Dva kluca
# Senzori napred i nazad
# Zadna kamera so visoka rezolucija
# I mnogu dopolnitelna oprema
Cena:19.000 Evra
Kontakt tel: 070 212 313 Maxi Cars & Setec se od Tehnika

 • Број на седишта 5
 • Пркинг сензори Предни и задни
 • Контрола на клима Автоматски клима уред
 • Тјунер / радио
 • Сензор за дожд
 • Систем за навигација
 • Електрика на прозори
 • Електронски ретровизор
 • Електронско прилагодување на седиште
 • Греење на седиште
 • Централно закључување
 • Bluetooth

Контакти на дилерот

Прати порака на дилерот

Leave a Comment

Работни денови

 • Понеделник 08:30 - 16:30
 • Вторник 08:30 - 16:30
 • Среда 08:30 - 16:30
 • Четврток 08:30 - 16:30
 • Петок 08:30 - 16:30
 • Сабота 10:00 - 16:00
 • Недела Затворено

Контакт

Наша локација

Copyright © 2020 - 2023. Setec. All rights reserved

Developed by Setec