Најави се

Најави се

Ја заборавивте лозинката?

 • 1523 Street, Скопје 1000
 • +3892 308 0877

Volkswagen Touran '2021

Цена:
€25,500
Технички карактеристики:
 • Година:
 • 2021
 • Километри:
 • 163000 km
 • Тип на мотор:
 • TDI
 • Тип на менувач:
 • Автоматски
 • Гориво:
 • Дизел
 • Број на врати:
 • 5
 • Боја на внатр.:
 • Црна
 • Боја на надвор.:
 • Бела
 • Состојба:
 • Користена
Информации за објавата:
 • Објавено:
 • Јун 29, 2023
 • Ажурирано:
 • Ное 05, 2023
 • Прегледано:
 • 536

Дополнителни информации

# PROMO CENA !!!
# 12 x AIRBAG
# ABS, ESP, START-STOP, AD-BLUE
# BORD KOMPJUTER
# TROZONSKI KLIMATRONIK
# NAVIGACIJA, USB, SD, AUX, BLUETOOTH
# TEMPOMAT(AVTOPILOT)
# ASISTENCIJA ZA PARKIRANjE (PARKIRA SAM)
# HALOGENKI ZA MAGLA
# HROMIRANI KROVNI NOSACI
# FABRICNO ZATEMNETI STAKLA+ZAVESI POZADI
# ELEKTRICNA RACNA – AUTOHOLD
# ELEKTRICNO OTVARANjE NA BAGASNIK
# ALUMINSKI FELNI
# Kontakt tel: Igor 070 227 622 ili 070 212 313 Maxi Cars & SETEC SE OD TEHNIKA

 • Број на седишта 5
 • Пркинг сензори Предни и задни
 • Внатрешен дизајн Платно
 • Контрола на клима Автоматски клима уред
 • Тјунер / радио
 • Сензор за дожд
 • On-board компјутер
 • Систем за навигација
 • Head-up дисплеј
 • Електрика на прозори
 • Електронско прилагодување на седиште
 • Греење на седиште
 • Темпомат
 • Централно закључување
 • Bluetooth

Контакти на дилерот

Прати порака на дилерот

Leave a Comment

Работни денови

 • Понеделник 08:30 - 16:30
 • Вторник 08:30 - 16:30
 • Среда 08:30 - 16:30
 • Четврток 08:30 - 16:30
 • Петок 08:30 - 16:30
 • Сабота 10:00 - 16:00
 • Недела Затворено

Контакт

Наша локација

Copyright © 2020 - 2023. Setec. All rights reserved

Developed by Setec