Најави се

Најави се

Ја заборавивте лозинката?

 • 1523 Street, Скопје 1000
 • +3892 308 0877

'2014

Цена:
€1,499
Локација: Скопје
Технички карактеристики:
 • Година:
 • 2014
 • Тип на менувач:
 • Автоматски
 • Гориво:
 • Електричен
 • Состојба:
 • Користена
Информации за објавата:
 • Објавено:
 • Дек 12, 2023
 • Ажурирано:
 • Мај 19, 2024
 • Прегледано:
 • 1657

Дополнителни информации

Viluskarite se vo odlicna sostojba
Godina 2014
dolzina na viluski 1150mm
visina na krevanje 200mm
maksimalna tezina 2000kg
rabotni saati 3525
viluskarite moze da se vidat vo sekoe vreme
TEL 070212313 Maxi Cars & SETEC SE OD TEHNIKA

Контакти на дилерот

Прати порака на дилерот

Leave a Comment

Работни денови

 • Понеделник 08:30 - 16:30
 • Вторник 08:30 - 16:30
 • Среда 08:30 - 16:30
 • Четврток 08:30 - 16:30
 • Петок 08:30 - 16:30
 • Сабота 10:00 - 16:00
 • Недела Затворено

Контакт

Наша локација

Copyright © 2020 - 2024. Setec. All rights reserved

Developed by Setec