Најави се

Најави се

Ја заборавивте лозинката?

 • 1523 Street, Скопје 1000
 • +3892 308 0877

Audi A8 '2012

Цена:
€44,999
Технички карактеристики:
 • Година:
 • 2012
 • Километри:
 • 115000 km
 • Зафатнина на мотор:
 • 4.2 L
 • Тип на мотор:
 • TDI
 • Тип на менувач:
 • Автоматски
 • Гориво:
 • Дизел
 • Шасија:
 • Лимузина
 • Број на врати:
 • 5
 • Боја на внатр.:
 • Сребрена
 • Боја на надвор.:
 • Сребрена
 • Состојба:
 • Користена
Информации за објавата:
 • Објавено:
 • Фев 01, 2024
 • Ажурирано:
 • Мар 21, 2024
 • Прегледано:
 • 2128

Дополнителни информации

Se prodava apsolutno vo Fabrichka sostojba Audi A8 od 2012 godina so pominati 100000km i perfektna istorija, GARANTIRANI pismeno kako i Garancija za Avtomobil bez soobrakjajni nezgodi, celosno karaseriski zashtiten so profesionalna Germanska folija za avtomobili Orafol OraGaurd 270, vozena od samo 2 sopstvenici. Poseduva visoko nivo na oprema, kako: komforni pnevmatski sportski sedishta so memorija, Navigacija so Audi MMI Touch tehnologija, volan so 3 kraci i palki za menuvanje na samiot volan, dvojni akustichni izolirani stakla, paket Audi Assitence, koj vkluchuva Audi pre sense plus, Audi parking system plus, Audi side assist, Audi active lane assist i Adaptive cruise control so funkcija Stop&Go (radar), kamera zadna i kamera za prepoznavanje na patni znaci, Ambietalno osvetluvanje, Bluetooth telefon, DVD Changer, elektrichno otvaranje i zatvaranje na bagazhnikot, vrekja za skii i mnogu povekje…
Kontakt tel: 070 212 313 Maxi Cars & SETEC SE OD TEHNIKA

 • Број на седишта 5
 • Пркинг сензори Предни и задни
 • Внатрешен дизајн Целосно кожа
 • Контрола на клима Автоматски клима уред
 • Тјунер / радио
 • Старт-стоп систем
 • Ski торба
 • Сензор за дожд
 • Серво волан
 • On-board компјутер
 • Систем за навигација
 • Мултифункционален волан
 • MP3 радио
 • Isofix за детско седиште
 • Head-up дисплеј
 • Hands-free опрема
 • Електрика на прозори
 • Електронски ретровизор
 • Електронско прилагодување на седиште
 • Греење на седиште
 • Темпомат
 • Централно закључување
 • CD плејер
 • Bluetooth
 • Алуминиумски бандажи
 • Металик
 • Воздушни перничиња Предни, странични и други воздушни перничиња
 • Емисиона класа euro 5
 • Ксенон светла
 • Филтер за честички
 • Сензор за светло
 • Имобилизатор
 • Погон на четири тркала
 • ESP
 • Дневни светла
 • Прилагодливо осветлување
 • ABS

Контакти на дилерот

Прати порака на дилерот

Leave a Comment

Работни денови

 • Понеделник 08:30 - 16:30
 • Вторник 08:30 - 16:30
 • Среда 08:30 - 16:30
 • Четврток 08:30 - 16:30
 • Петок 08:30 - 16:30
 • Сабота 10:00 - 16:00
 • Недела Затворено

Контакт

Наша локација

Copyright © 2020 - 2024. Setec. All rights reserved

Developed by Setec