Најави се

Најави се

Ја заборавивте лозинката?

 • 1523 Street, Скопје 1000
 • +3892 308 0877

BMW X4 '2014

Цена:
€25,999
Технички карактеристики:
 • Година:
 • 2014
 • Километри:
 • 165000 km
 • Тип на менувач:
 • Автоматски
 • Гориво:
 • Дизел
 • Шасија:
 • Џип
 • Состојба:
 • Користена
Информации за објавата:
 • Објавено:
 • Фев 04, 2024
 • Ажурирано:
 • Мај 01, 2024
 • Прегледано:
 • 266

Дополнителни информации

Se prodava BMW X4 xDrive 3.0d 2014

Cenata e fiksna
Avtomobilot e vo perfektna sostojba kako nadvoresno taka i vnatresno.

Poseduva visoko nivo na oprema:
-kozhen enterier
-M paket
-HUD-HeadUpDisplay
-Greaci na predni Sedista
-Dvozonski Klimatronik
-Navigacija
-Komandi na volan
-F1 shifteri na volan
-Parking senzori Napred i Nazad
-Aluminiumski Felni
-Angel Eyes
-Maglenki
-ABS, ESP, Bluetooth i mnogu druga dopolnitelna oprema…
Pominati Kilometri: 165.000 km

Kontakt tel: Igor 070 227 622 ili 070 212 313 MaxiCars

Контакти на дилерот

Прати порака на дилерот

Leave a Comment

Работни денови

 • Понеделник 08:30 - 16:30
 • Вторник 08:30 - 16:30
 • Среда 08:30 - 16:30
 • Четврток 08:30 - 16:30
 • Петок 08:30 - 16:30
 • Сабота 10:00 - 16:00
 • Недела Затворено

Контакт

Наша локација

Copyright © 2020 - 2024. Setec. All rights reserved

Developed by Setec