Најави се

Најави се

Ја заборавивте лозинката?

 • 1523 Street, Скопје 1000
 • +3892 308 0877

Peugeot 308

Цена:
€13,000
Технички карактеристики:
 • Километри:
 • 155903 km
 • Тип на менувач:
 • Рачен
 • Гориво:
 • Дизел
 • Шасија:
 • Хечбек
 • Состојба:
 • Користена
Информации за објавата:
 • Објавено:
 • Јан 28, 2024
 • Ажурирано:
 • Јан 28, 2024
 • Прегледано:
 • 308

Дополнителни информации

Se Prodava Peugeot 308 od 2018 godina so pominati 155.903 kilometri.

Voziloto e vo odlicna sostojba,registrirano do 14.10.2024 godina.

1.6 HDI 73kw 100ks

Del od opremata:
-Klimatronik
-LED dvenvni svetla
-ABS kocnici
-ESP kontrola na prolizguvanje
-Board computer
-Elektrika na prozori i retrovizori
-Svetla za magla
-Senzori za dozd i svetla i drugo…

Kontakt tel: Igor 070 227 622 ili 070 212 313 MaxiCars

Контакти на дилерот

Прати порака на дилерот

Leave a Comment

Работни денови

 • Понеделник 08:30 - 16:30
 • Вторник 08:30 - 16:30
 • Среда 08:30 - 16:30
 • Четврток 08:30 - 16:30
 • Петок 08:30 - 16:30
 • Сабота 10:00 - 16:00
 • Недела Затворено

Контакт

Наша локација

Copyright © 2020 - 2024. Setec. All rights reserved

Developed by Setec