Најави се

Најави се

Ја заборавивте лозинката?

 • 1523 Street, Скопје 1000
 • +3892 308 0877

Porsche Panamera '2023

Цена:
€108,999
Технички карактеристики:
 • Година:
 • 2023
 • Километри:
 • 9300 km
 • Тип на менувач:
 • Автоматски
 • Гориво:
 • Хибриден
 • Шасија:
 • Лимузина
 • Број на врати:
 • 5
 • Боја на внатр.:
 • Црна
 • Состојба:
 • Користена
Информации за објавата:
 • Објавено:
 • Јун 01, 2024
 • Ажурирано:
 • Јун 14, 2024
 • Прегледано:
 • 87

Дополнителни информации

Se prodava Porsche Panamera Sport Turismo 4 E-Hybrid 2023
Voziloto e vo besprekorna sostojba so pominati Samo 9.000km i mnogu bogato nivo na oprema.
🔥340kw / 462KS🔥
➡️17.05.2023 9300km
➡️Vin broj: WP0ZZZ97XPL158355

Godina:2023
Kilometraza:9.000km
💶Cena:110.000 eur
📞 Kontakt tel: Igor 070 227 622 ili 070 212 313 Maxi Cars del od SETEC SE OD TEHNIKA

Контакти на дилерот

Прати порака на дилерот

Leave a Comment

Работни денови

 • Понеделник 08:30 - 16:30
 • Вторник 08:30 - 16:30
 • Среда 08:30 - 16:30
 • Четврток 08:30 - 16:30
 • Петок 08:30 - 16:30
 • Сабота 10:00 - 16:00
 • Недела Затворено

Контакт

Наша локација

Copyright © 2020 - 2024. Setec. All rights reserved

Developed by Setec