Најави се

Најави се

Ја заборавивте лозинката?

 • 1523 Street, Скопје 1000
 • +3892 308 0877

Audi A6 '2019

Цена:
€43,000
Технички карактеристики:
 • Година:
 • 2019
 • Километри:
 • 238000 km
 • Тип на менувач:
 • Автоматски
 • Гориво:
 • Дизел
 • Шасија:
 • Вагон
 • Број на врати:
 • 5
 • Боја на внатр.:
 • Црна
 • Состојба:
 • Користена
Информации за објавата:
 • Објавено:
 • Јул 01, 2024
 • Ажурирано:
 • Јул 16, 2024
 • Прегледано:
 • 74

Дополнителни информации

Se prodava Audi A6 50 TDI QUATTRO FULL S-LINE 2019

Voziloto e vo odlicna sostojba so najvisoko nivo na oprema pochnuvajki od: kompleten nadvoresen i vnatresen s-line paket, panorama,vnatresnost od koza i alkantara, Head Up Display, soft-close, Ambient Light, Aluminiumski sportski Felni, GPS Navigacija, Parking senzori napred i pozadi so kameri, Najvisoko nivo na ozvucuvanje-Bang&Olufsen, i mnogu druga dopolnitelna oprema…

Kontakt tel: Igor 070 227 622 ili 070 212 313 MaxiCars

Контакти на дилерот

Прати порака на дилерот

Leave a Comment

Работни денови

 • Понеделник 08:30 - 16:30
 • Вторник 08:30 - 16:30
 • Среда 08:30 - 16:30
 • Четврток 08:30 - 16:30
 • Петок 08:30 - 16:30
 • Сабота 10:00 - 16:00
 • Недела Затворено

Контакт

Наша локација

Copyright © 2020 - 2024. Setec. All rights reserved

Developed by Setec