Најави се

Најави се

Ја заборавивте лозинката?

 • 1523 Street, Скопје 1000
 • +3892 308 0877

Ford Mondeo Turnier '2017

Цена:
€13,500
Технички карактеристики:
 • Година:
 • 2017
 • Километри:
 • 200000 km
 • Тип на менувач:
 • Автоматски
 • Гориво:
 • Дизел
 • Шасија:
 • Вагон
 • Број на врати:
 • 5
 • Боја на внатр.:
 • Црна
 • Боја на надвор.:
 • Сребрена
 • Состојба:
 • Користена
Информации за објавата:
 • Објавено:
 • Дек 26, 2023
 • Ажурирано:
 • Фев 04, 2024
 • Прегледано:
 • 826

Дополнителни информации

Se Prodava Ford Mondeo Turnier 2.0d 180KS Automatic, so najvisoko nivo na oprema Titanium.
Pominati 209000km, GARANTIRANI od Setec se od Tehnika!
Perfektna sostojba, bez nikakvi zabeleshki!
MK – Skopski tablici, Registriran do Juni 2024.
BEZ Zameni!

Kontakt tel: Igor 070 227 622 ili 070 212 313

 • Тјунер / радио
 • Сензор за дожд
 • Серво волан
 • On-board компјутер
 • Систем за навигација
 • Мултифункционален волан
 • Isofix за детско седиште
 • Електронско прилагодување на седиште
 • Темпомат
 • CD плејер
 • Bluetooth
 • Алуминиумски бандажи
 • Емисиона класа euro 5

Контакти на дилерот

Прати порака на дилерот

Leave a Comment

Работни денови

 • Понеделник 08:30 - 16:30
 • Вторник 08:30 - 16:30
 • Среда 08:30 - 16:30
 • Четврток 08:30 - 16:30
 • Петок 08:30 - 16:30
 • Сабота 10:00 - 16:00
 • Недела Затворено

Контакт

Наша локација

Copyright © 2020 - 2024. Setec. All rights reserved

Developed by Setec