Најави се

Најави се

Ја заборавивте лозинката?

 • 1523 Street, Скопје 1000
 • +3892 308 0877

Volkswagen Beetle '2017

Цена:
€31,999
Технички карактеристики:
 • Година:
 • 2017
 • Километри:
 • 36000 km
 • Тип на менувач:
 • Рачен
 • Гориво:
 • Дизел
 • Шасија:
 • Кабриолет
 • Состојба:
 • Користена
Информации за објавата:
 • Објавено:
 • Апр 06, 2024
 • Ажурирано:
 • Мај 01, 2024
 • Прегледано:
 • 263

Дополнителни информации

Se prodava Unikatno 1/1 Volkswagen Beetle Cabrio R-Line 2.0 TDI od 2017 godina so 36.000km!

Avtomobilot e so Apsolutno najvisoko nivo na oprema sto moze da ja poseduva ovoj model na avtomobil pochnuvajki od R-Line oprema koja sto vkluchuva nadvoresen i vnatresen sportski dizaj,multimedija so navigacija,elektrika na stakla i retrovizori,dvozonska klima,greaci na sedista,parking senzori pozadi i napred,tempomat,multifunkcionalen volan,Bluetooth i mnogu drugo….
Celata vnatresnost na avtomobilot e celosno prekriena so koza i alkantara kako sedista,tapaciri na vrati,volan,sal tabla…
Voziloto e vo perfektna sostojba i e prekrasno sochuvano.
2.0 TDI 110hp

Godina:2017
Kilometraza:33.000km
Cena:33.000 eur

Kontakt tel: Igor 070 227 622 ili 070 212 313 MaxiCars

Контакти на дилерот

Прати порака на дилерот

Leave a Comment

Работни денови

 • Понеделник 08:30 - 16:30
 • Вторник 08:30 - 16:30
 • Среда 08:30 - 16:30
 • Четврток 08:30 - 16:30
 • Петок 08:30 - 16:30
 • Сабота 10:00 - 16:00
 • Недела Затворено

Контакт

Наша локација

Copyright © 2020 - 2024. Setec. All rights reserved

Developed by Setec