Најави се

Најави се

Ја заборавивте лозинката?

 • 1523 Street, Скопје 1000
 • +3892 308 0877

Volkswagen New Beetle '2016

Цена:
€14,999
Технички карактеристики:
 • Година:
 • 2016
 • Километри:
 • 144000 km
 • Тип на мотор:
 • TDI
 • Тип на менувач:
 • Рачен
 • Гориво:
 • Дизел
 • Шасија:
 • Купе
 • Број на врати:
 • 2
 • Боја на надвор.:
 • Бела
 • Состојба:
 • Користена
Информации за објавата:
 • Објавено:
 • Дек 30, 2023
 • Ажурирано:
 • Мар 21, 2024
 • Прегледано:
 • 1194

Дополнителни информации

# VW NEW BEETLE (BUBA)
# MOTOR 2.0 TDI
# 81 KW – 110 KS
# REDOVNO SERVISIRANA
# SMENETI SET LAMERA I POTISNA
# SENZORI
# KLIMA
# SONAX PROFI KERAMICKA ZASTITA
# VO PERFEKTNA SOSTOJBA
# I DOPOLNITELNA OPREMA
# PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA
# Kontakt tel: Igor 070 227 622 ili 070 212 313 Maxi Cars & SETEC SE OD TEHNIKA

 • Број на седишта 4
 • Пркинг сензори Предни и задни
 • Внатрешен дизајн Платно
 • Сензор за дожд
 • On-board компјутер
 • Електрика на прозори
 • Темпомат
 • Централно закључување

Контакти на дилерот

Прати порака на дилерот

Leave a Comment

Работни денови

 • Понеделник 08:30 - 16:30
 • Вторник 08:30 - 16:30
 • Среда 08:30 - 16:30
 • Четврток 08:30 - 16:30
 • Петок 08:30 - 16:30
 • Сабота 10:00 - 16:00
 • Недела Затворено

Контакт

Наша локација

Copyright © 2020 - 2024. Setec. All rights reserved

Developed by Setec