Најави се

Најави се

Ја заборавивте лозинката?

 • 1523 Street, Скопје 1000
 • +3892 308 0877

Цена:
€26,999
Технички карактеристики:
 • Километри:
 • 40000 km
 • Тип на менувач:
 • Автоматски
 • Гориво:
 • Електричен
 • Шасија:
 • Лимузина
 • Број на врати:
 • 5
 • Боја на внатр.:
 • Црна
 • Боја на надвор.:
 • Сребрена
 • Состојба:
 • Користена
Информации за објавата:
 • Објавено:
 • Фев 10, 2024
 • Ажурирано:
 • Мар 21, 2024
 • Прегледано:
 • 971

Дополнителни информации

# PROMO CENA!!!
# VOLSWAGEN VW ID.3 -1 -PRO PERFORMANCE 58KW 204KS
# 1 ST EDITION (FULL DOPOLNITELNA OPREMA)
# VOLSWAGEN ID.3
# REGISTRIRANO CELA GODINA !!!
# SO PREKRASEN NADVORESEN I VNATRESEN DIZAJN
# 1 EDITION
# PRO VERZIJA
# 58 KWh BATERIJA SO 204 HP
# 77 KWh NA DOLG RANGE
# RANGE DO 400 KM
# 2021/20 GODINA
# (ACC) STOP & GO
# FRONT ASSIST
# SPEED LIMITER
# DIGITAL RADIO DAB+
# PRO TOUCH SCREEN NAVI
# 10 INCHEN DISPLEJ
# LANE ASSIST
# PARKING SENZORI
# SENZOR ZA DOZD
# KEYLESS START
# VOICE CONTROL
# 2 X USB-C KONEKTORI NAPRED
# DVOZONSKA KLIMA
# I MNOGU DOPOLNITELNA OPREMA
# Kontakt tel: Igor 070 227 622 ili 070 212 313 Maxi Cars & SETEC SE OD TEHNIKA

 • Број на седишта 5
 • Пркинг сензори Предни и задни
 • Контрола на клима Автоматски клима уред
 • Тјунер / радио
 • Сензор за дожд
 • Систем за навигација
 • Head-up дисплеј
 • Електрика на прозори
 • Електронско прилагодување на седиште

Контакти на дилерот

Прати порака на дилерот

Leave a Comment

Работни денови

 • Понеделник 08:30 - 16:30
 • Вторник 08:30 - 16:30
 • Среда 08:30 - 16:30
 • Четврток 08:30 - 16:30
 • Петок 08:30 - 16:30
 • Сабота 10:00 - 16:00
 • Недела Затворено

Контакт

Наша локација

Copyright © 2020 - 2024. Setec. All rights reserved

Developed by Setec