Најави се

Најави се

Ја заборавивте лозинката?

 • 1523 Street, Скопје 1000
 • +3892 308 0877

'2018

Цена:
€9,500
Технички карактеристики:
 • Година:
 • 2018
 • Километри:
 • 83000 km
 • Зафатнина на мотор:
 • 1.5 L
 • Тип на мотор:
 • TDCI
 • Тип на менувач:
 • Рачен
 • Гориво:
 • Дизел
 • Шасија:
 • Вагон
 • Број на врати:
 • 5
 • Боја на внатр.:
 • Црна
 • Боја на надвор.:
 • Сребрена
 • Состојба:
 • Користена
Информации за објавата:
 • Објавено:
 • Јан 02, 2024
 • Ажурирано:
 • Фев 11, 2024
 • Прегледано:
 • 2399

Дополнителни информации

RENAULT CLIO LIMITED 1.5TDCI 66KW 2018G
LIMITED EDITION
ZA LUBITELI NA VAKVO PREKRASNO EKONOMICNO SKORO NOVO VOZILO
VOZILOTO E PREKRASNO SOCUVANO KAKO VNATRESNO TAKA NADVORESNO
GARANCIJA ZA KILOMETRI
DONESENO E OD GERMANIJA
REGISTRIRANO E DO 04.03.2022G.
OD OPREMA POSEDUVA:

#ABS
#ESP
#CENTRALNO ZAKLUCUVANJE
#AVTOMATSKI SVETLA
#DNEVNI SVETLA
#GREACI NA SEDISTA
#NAVIGACIJA
#KLIMA
#ELEKTRIKA NA PROZORI
#ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
#MNOGU DRUGA DOPOLNITELNA OPREMA

TEL 070212313 Maxi Cars & SETEC SE OD TEHNIKA

 • Број на седишта 5
 • Тјунер / радио
 • Серво волан
 • Систем за навигација
 • Мултифункционален волан
 • MP3 радио
 • Head-up дисплеј
 • Електрика на прозори
 • Електронски ретровизор
 • Греење на седиште
 • Централно закључување
 • Bluetooth
 • Металик
 • Филтер за честички
 • Сензор за светло
 • ESP
 • Дневни светла
 • ABS

Контакти на дилерот

Прати порака на дилерот

Leave a Comment

Работни денови

 • Понеделник 08:30 - 16:30
 • Вторник 08:30 - 16:30
 • Среда 08:30 - 16:30
 • Четврток 08:30 - 16:30
 • Петок 08:30 - 16:30
 • Сабота 10:00 - 16:00
 • Недела Затворено

Контакт

Наша локација

Copyright © 2020 - 2024. Setec. All rights reserved

Developed by Setec