Најави се

Најави се

Ја заборавивте лозинката?

 • 1523 Street, Скопје 1000
 • +3892 308 0877

Land Rover Range Rover '2016

Цена:
€51,999
Технички карактеристики:
 • Година:
 • 2016
 • Километри:
 • 190000 km
 • Тип на менувач:
 • Автоматски
 • Гориво:
 • Дизел
 • Шасија:
 • Џип
 • Број на врати:
 • 5
 • Боја на внатр.:
 • Црна
 • Боја на надвор.:
 • Црна
 • Состојба:
 • Користена
Информации за објавата:
 • Објавено:
 • Дек 16, 2023
 • Ажурирано:
 • Мај 24, 2024
 • Прегледано:
 • 939

Дополнителни информации

# RANGE ROVER SDV8 4.4
# AUTOBIOGRAFIJA
# 250KW/340KS
# GOD NA PROIZV,2016 GOD
# KM-190.000 KM
# AUTOMATIC
# KOMANDI NA VOLAN
# NAVIGACIJA
# FULL KOZHA ENTERIER CRN
# PANORAMA
# I MNOGU DOPOLNITELNA OPREMA
# VOZILOTO E VO IZVONDREDNA SOSTOJBA
# Kontakt tel: Igor 070 227 622 ili 070 212 313 Maxi Cars & SETEC SE OD TEHNIKA

 • Број на седишта 5
 • Контрола на клима Автоматски клима уред
 • Тјунер / радио
 • Старт-стоп систем
 • Сензор за дожд
 • On-board компјутер
 • Систем за навигација
 • Head-up дисплеј
 • Hands-free опрема
 • Електрика на прозори
 • Електронски ретровизор
 • Електронско прилагодување на седиште
 • Греење на седиште
 • Темпомат
 • Централно закључување
 • CD плејер
 • Bluetooth

Контакти на дилерот

Прати порака на дилерот

Leave a Comment

Работни денови

 • Понеделник 08:30 - 16:30
 • Вторник 08:30 - 16:30
 • Среда 08:30 - 16:30
 • Четврток 08:30 - 16:30
 • Петок 08:30 - 16:30
 • Сабота 10:00 - 16:00
 • Недела Затворено

Контакт

Наша локација

Copyright © 2020 - 2024. Setec. All rights reserved

Developed by Setec