Најави се

Најави се

Ја заборавивте лозинката?

 • 1523 Street, Скопје 1000
 • +3892 308 0877

Цена:
€63,999
Технички карактеристики:
 • Километри:
 • 120000 km
 • Тип на менувач:
 • Автоматски
 • Гориво:
 • Дизел
 • Шасија:
 • Лимузина
 • Број на врати:
 • 5
 • Боја на внатр.:
 • Црна
 • Боја на надвор.:
 • Црна
 • Состојба:
 • Користена
Информации за објавата:
 • Објавено:
 • Јан 30, 2024
 • Ажурирано:
 • Мај 24, 2024
 • Прегледано:
 • 1586

Дополнителни информации

# VO MAXICARS!!!
# MERCEDES-BENZ S350D 4M
# BURMESTER
# DISTRONIK
# AMBIENT LIGHT
# NIGHT VISION
# ANDROID VOZILO
# HILL START ASSIST
# BLUETOOTH
# ON BOARD COMPJUTER
# CD PLAYER
# ELEKTRIKA NA PROZORI
# ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
# ELEKTRICNO PODESUVANJE NA SEDISTA
# ESP
# SPEED LIMITER
# INDUKTIVEN POLNAC ZA MOBILNI TELEFONI
# ISOFIX
# KOZHEN VOLAN
# KOMANDI NA VOLAN
# LED FAROVI
# LED DNEVNI SVETLA
# ALUMINSKI BANDASI
# SVETLOSEN SENZOR
# LUMBALNA PODRSKA
# VOZDUSNA SUSPENZIJA
# MASAZA NA SEDISTA
# PREDUPREDUVANJE ZA ZAMOR
# SISTEM ZA NAVIGACIJA
# SISTEM ZA ITNI POVICI
# PANORAMA KROV
# FILTER ZA CHESTICHKI
# DAB RADIO
# SENZORI PROTIV PROLIZGUVANJE
# SENZOR ZA PRITISOK NA GUMI
# SERVISNA KNIGA
# PODVIZEN KROV
# GREENJE NA SEDISTA NAPRED I NAZAD
# LADENJE NA SEDISTA
# START/STOP
# GLASOVNA KONTROLA
# TEMPOMAT
# EKRAN NA DOPIR
# KONTROLA NA VLECHENJE
# USB
# PREPOZNAVANJE SOBRAKAJNI ZNACI
# CENTRALNO
# I MNOGU DRUGA DOPOLNITELNA OPREMA
# VOZILOTO E VO IZVONREDNA SOSTOJBA
# VOZILO NA MK TABLI

# Kontakt tel: Igor 070 227 622 ili 070 212 313 Maxi Cars & SETEC SE OD TEHNIKA

 • Број на седишта 5
 • Пркинг сензори Предни и задни
 • Внатрешен дизајн Целосно кожа
 • Тјунер / радио
 • Подвижен покрив
 • Старт-стоп систем
 • Сензор за дожд
 • Серво волан
 • On-board компјутер
 • Систем за навигација
 • Мултифункционален волан
 • Head-up дисплеј
 • Hands-free опрема
 • Електрика на прозори
 • Електронски ретровизор
 • Електронско прилагодување на седиште
 • Греење на седиште
 • Темпомат
 • Централно закључување
 • CD плејер
 • Bluetooth

Контакти на дилерот

Прати порака на дилерот

Leave a Comment

Работни денови

 • Понеделник 08:30 - 16:30
 • Вторник 08:30 - 16:30
 • Среда 08:30 - 16:30
 • Четврток 08:30 - 16:30
 • Петок 08:30 - 16:30
 • Сабота 10:00 - 16:00
 • Недела Затворено

Контакт

Наша локација

Copyright © 2020 - 2024. Setec. All rights reserved

Developed by Setec