Најави се

Најави се

Ја заборавивте лозинката?

 • 1523 Street, Скопје 1000
 • +3892 308 0877

Mercedes-Benz Atego kufer 816 '2012

Цена:
€14,999
Технички карактеристики:
 • Година:
 • 2012
 • Километри:
 • 400000 km
 • Тип на менувач:
 • Рачен
 • Гориво:
 • Дизел
 • Шасија:
 • Industrial
 • Боја на внатр.:
 • Црна
 • Состојба:
 • Користена
Информации за објавата:
 • Објавено:
 • Дек 14, 2023
 • Ажурирано:
 • Фев 17, 2024
 • Прегледано:
 • 600

Дополнителни информации

Mercedes Atego kufer 816 od 2012godina, so pominati 400000km.

Sopstvenost na Setec se od tehnika
Prodavach Setec se od tehnika

Cenata e bez DDV.

Kontakt tel: Igor 070 227 622 ili 070 212 313

Контакти на дилерот

Прати порака на дилерот

Leave a Comment

Работни денови

 • Понеделник 08:30 - 16:30
 • Вторник 08:30 - 16:30
 • Среда 08:30 - 16:30
 • Четврток 08:30 - 16:30
 • Петок 08:30 - 16:30
 • Сабота 10:00 - 16:00
 • Недела Затворено

Контакт

Наша локација

Copyright © 2020 - 2024. Setec. All rights reserved

Developed by Setec