Најави се

Најави се

Ја заборавивте лозинката?

 • 1523 Street, Скопје 1000
 • +3892 308 0877

Mercedes-Benz Vito '2020

Цена:
€14,999
Технички карактеристики:
 • Година:
 • 2020
 • Километри:
 • 133000 km
 • Тип на менувач:
 • Рачен
 • Гориво:
 • Дизел
 • Шасија:
 • Комбе со целосна големина
 • Состојба:
 • Користена
Информации за објавата:
 • Објавено:
 • Јан 24, 2024
 • Ажурирано:
 • Мар 21, 2024
 • Прегледано:
 • 367

Дополнителни информации

Se prodava Mercedes Vito 110CDI od 2020god vo odlicna sosotjba.

110CDI 75kw 102ks
L2H1 5140mm

Godina:2020
Kilometraza: 133.000 km
Cena: 16000 eur + DDV

Kontakt tel: Igor 070 227 622 ili 070 212 313 MaxiCars

Контакти на дилерот

Прати порака на дилерот

Leave a Comment

Работни денови

 • Понеделник 08:30 - 16:30
 • Вторник 08:30 - 16:30
 • Среда 08:30 - 16:30
 • Четврток 08:30 - 16:30
 • Петок 08:30 - 16:30
 • Сабота 10:00 - 16:00
 • Недела Затворено

Контакт

Наша локација

Copyright © 2020 - 2024. Setec. All rights reserved

Developed by Setec