Најави се

Најави се

Ја заборавивте лозинката?

 • 1523 Street, Скопје 1000
 • +3892 308 0877

Volkswagen Passat '2020

Цена:
€31,999
Технички карактеристики:
 • Година:
 • 2020
 • Километри:
 • 76000 km
 • Тип на мотор:
 • TDI
 • Тип на менувач:
 • Автоматски
 • Гориво:
 • Дизел
 • Шасија:
 • Вагон
 • Број на врати:
 • 5
 • Боја на внатр.:
 • Црна
 • Боја на надвор.:
 • Црна
 • Состојба:
 • Користена
Информации за објавата:
 • Објавено:
 • Мар 16, 2023
 • Ажурирано:
 • Мај 03, 2023
 • Прегледано:
 • 300

Дополнителни информации

# PASSAT B8 -TDI
# GODINA NA PROIZVODSTVO 2020
# EURO 6
# AUTOMATIK
# ALUMINSKI VW FELGI
# FULL LED SVETLA
# GREENJE NA SEDISTA
# MASAZA NA SEDISTA
# GOLEM AUDIO DISPLEJ
# KOMANDI NA VOLAN
# CENTRALNO
# ELEKTRIKA NA STAKLA
# PARKING SENZORI
# SENZORI ZA DOZD
# KOLOR BORD KOMPJUTER
# HILL HOLD SISTEM
# ENTERIER PREKRASNO SOCUVAN
# DVOZONSKI KLIMATRONIK
# BI TURBO
# 140KW – 190 HP
# I MNOGU DOPOLNITELNA OPREMA
# PLATENO SVE DO REGISTRACIJA
# Kontakt tel: Igor 070 227 622 ili 070 212 313 Maxi Cars & SETEC SE OD TEHNIKA

 • Пркинг сензори Предни и задни
 • Внатрешен дизајн Друго
 • Тјунер / радио
 • Подвижен покрив
 • Сензор за дожд
 • Серво волан
 • On-board компјутер
 • Систем за навигација
 • Head-up дисплеј
 • Електрика на прозори
 • Електронско прилагодување на седиште
 • Греење на седиште
 • Темпомат
 • Централно закључување
 • Bluetooth

Контакти на дилерот

Прати порака на дилерот

Leave a Comment

Работни денови

 • Понеделник 08:30 - 16:30
 • Вторник 08:30 - 16:30
 • Среда 08:30 - 16:30
 • Четврток 08:30 - 16:30
 • Петок 08:30 - 16:30
 • Сабота 10:00 - 16:00
 • Недела Затворено

Контакт

Наша локација

Copyright © 2020 - 2023. Setec. All rights reserved

Developed by Setec